Rowing Western Australia Regattas
Perth

2017 All Schools/Masters Regatta 2

Date: Sat 17th June, 2017
Venue: Champion Lakes
Lane Draw
Options:    Show
Saturday 17th June, 2017

Race 19. MWA/K4X+ : Masters Women A to K Coxed QuadHeat 1
Start Time: 8:30 AM1000M
A409.01ANA5 secs [C] Jennifer Longman, Emily Harrison, Sophie Pilot, Mary Cameron, Cox: Anna Chauvel
A509.06UWABC 1[D] Orla Flecker, Sarah Knight, Nikki Newton, Rebecca Rhys-Maitland, Cox: Tamsin Keevill
A609.09WARC 28 secs [B] Janet Smith, Nicole Cooper, Kate Holland, Kathryn Smith, Cox: Janelle Austin, Coach: Alex Jolly
A709.05Perth[D] Frances Schild, Meg Pike, Susan March, Debbie Arnold, Cox: Vanessa Grant
A809.08WARC 1[D] Mina di Ianni, Giuliana Tassone, Libby Howitt, Pamela Riley, Cox: Megan Duxbury, Coach: Alex Jolly

Progress: 1->Final + 6 Next Fastest Crews
Race 29. MWA/K4X+ : Masters Women A to K Coxed QuadHeat 2
Start Time: 8:35 AM1000M
B509.02Curtin University[E] Sharon Jones, Judith Ottaway, Kathy Ride, Ronnie Cooper, Cox: Fiona Lea
B609.03Murdoch University 15 secs [D] Julie Maher, Deb Barry, Adele Chapman, Heather Gordon, Cox: Yvette Kenward-Egerton
B709.07UWABC 25 secs [D] Lynne Mannolini, Debbie Armstrong, Teresa Belcher, Evelyn Bowen, Cox: Catherine Kennedy
B809.04Murdoch University 2[E] Judith Magee, Pauline Swan, Tiffany Bellamy, Melissa Harpley, Cox: Ken Price

Progress: 1->Final + 6 Next Fastest Crews
Race 31. MMD/K4X- : Masters Men D to K Coxless QuadFinal
Start Time: 9:10 AM1000M
C501.04WARC[E] Nick Bretland, Stuart Payne, Peter Klemm, Mick Duxbury, Coach: Zachary Friend
C601.01ANA4 secs [D] Hugh Bond, Nigel Lucas, Alec Monger, Phil Cockman
C701.03Swan River4 secs [D] Anthony Battaglia, Holger Kaufmann, Paul Sims, William Pulsford
C801.02Curtin University[E] Corbett Poynton, William Cazzaniga, Daniel Real, Greg Haig
Race 42. MWD/K4X- : Masters Women D to K Coxless QuadFinal
Start Time: 9:15 AM1000M
D502.01ANA[E] Jennie Timms, Kay Jansen, Nancy Ralph, Debbie Ucich
D602.02Murdoch University Composite5 secs [D] Frances Schild [PRC], Indra Siva [CLBC], Adele Chapman [MURC], Heather Gordon [MURC]
D702.03UWABC5 secs [D] Sarah Knight, Catherine Kennedy, Nikki Newton, Rebecca Rhys-Maitland
D802.04WARC5 secs [D] Katie Andrew, Michaela Maine, Jane McIntyre, Dee Sammut, Coaches: Alex Jolly, Alexander Popov
Race 53. MMA/C1X : Masters Men A to C Single ScullFinal
Start Time: 9:20 AM1000M
E303.05WARC 13 secs [B] Nick Wakeford, Coaches: Joseph Tamigi, Catriona Walker
E403.02Perth[C] Glen Walter
E503.04UWABC3 secs [B] Adam Feilding
E603.03Swan River[C] Hayden Thomas
E703.06WARC 24 secs [A] John Purcell, Coach: Zachary Friend
E803.01Fremantle4 secs [A] Peter Holliday
Race 64. MWA/C1X : Masters Women A to C Single ScullFinal
Start Time: 9:25 AM1000M
F604.01UWABC[C] Tamsin Keevill
F704.02WARC 1[C] Megan Small, Coaches: Alex Jolly, Alexander Popov
F804.03WARC 25 secs [A] Kathryn Smith, Coach: Alex Jolly
Race 75. SXY94X+ : Schools Mixed Year Nine Coxed QuadDivision 1
Start Time: 9:35 AM500M
G305.12Shenton College Euan Hillis, Grace Christie, Charlie Knell, Lily Wall, Cox: Hayley Rowe, Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
G405.04All Saints' 4 Ella Augustin, Arnav Paranjupe, Rahul Sinha, Hannah Greaves, Cox: Bell Clayton, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
G505.10John 23rd 2 Sophie Flack, Rebecca McGurgan, Boyd Jarvis, Zachary Barrett, Cox: James Langton
G605.02All Saints'/John 23rd 2 Brooke Ahrens [ASC], Olivia Clinkers [ASC], Lucy Elliot [JTC], Cameron Tsang [ASC], Cox: Roland Montes [ASC], Coaches: Adam Goor, Joanne Boserio
G705.11Perth College Composite Dominic Davies [CCHC], Dylan Gill [PMS], Milly Parany [KBC], Erin Fish [PTHCL], Cox: Isaac Pinto [PMS], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
G805.03All Saints' 3 Emily Koziniec, Callum Stickells, Luc Latino, Alana Sivacolundhu, Cox: Alexia Toole, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
Race 85. SXY94X+ : Schools Mixed Year Nine Coxed QuadDivision 2
Start Time: 9:40 AM500M
H305.09John 23rd 1 Ailish Beckwith, Mia Fracaro, Jintang Zhao, Sam Byrne, Cox: Matthew Clement
H405.05All Saints'/Aquinas College Genna Proctor [ASC], Allison Ferguson [ASC], Luke Schortinghuis [AC], Aryan Mohanty [ASC], Cox: Sarah White [ASC], Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
H505.01All Saints' 1 Keely Smith, Luke Lambert, Michael White, Jessica Ellement, Cox: Abbyghail Richards, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
H605.06Applecross High Composite Jaxon Fong [TC], Miles Thomas [SHC], Brooke Meynert [WSHS], Sophie Steel [ASHS], Cox: Kaelan Riley [CBCF], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
H705.08Great Southern Grace Hourston, Mackenzie Cridge, Jacob Featherstone, Josh Pearce, Cox: Riley Drage, Coach: Gavin Riches
H805.07Como/Wesley Ben Stoner [WC], Michael Wooldridge [WC], Bella Murphy [CSH], Freya Jones [CSH], Cox: Alexander Hodgins [GGS], Coach: Carole Pedri
Race 96. SBY102X : Schools Boys Year Ten Double ScullFinal
Start Time: 9:50 AM1000M
I206.07Wesley Adam Hunt, Harvey Rupp, Coaches: Zachary Friend, Catriona Walker, Nick Bretland
I306.06Shenton College/John 23rd Lewis Thomas [JTC], Flynn Denby [SHC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
I406.01CBC Fremantle Kaden Cordisco, Digby Marshall, Coach: Solomon Holliday
I506.05Shenton College Matthew Horne, Campbell Baxter, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
I606.03Wesley/John 23rd Rhett Haddleton [JTC], Jon Allard [WC]
I706.02Guildford/Wesley Jon Allard [WC], James Moore [GGS]
I806.04John Wollaston Anglican School Rhys Du Ross, Regan Axford
Race 107. SGY102X : Schools Girls Year Ten Double ScullFinal
Start Time: 9:55 AM1000M
J307.06Shenton College 2 Adrienne Byrne, Ellen Kozlowska, Coaches: Chris Morley, Madeleine Baxter
J407.03John 23rd Brianna Judge, Olivia Torre
J507.01All Saints' Amy Robinson, Louise Latino, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
J607.02Great Southern/PLC Isobel Guille [PLCWA], Jodie Taylor [GSG], Coach: Gavin Riches
J707.04Rossmoyne Senior/Applecross H.. Lauren Rolfe [ASHS], Jocynta Redmond [RSHS]
J807.05Shenton College 1 Kathryn Byrne, Alice Millichip, Coaches: Chris Morley, Madeleine Baxter
Race 118. MMA/K4- : Masters Men A to K Coxless FourFinal
Start Time: 10:00 AM1000M
K408.02Swan River[G] Mike Scott, Jack Fischer, Ian Clairs, Ian Boserio
K508.04UWABC 221 secs [C] Ben Rosser, Ian Clarke, Stewart Buxton, Adam Feilding
K608.03UWABC 117 secs [D] Andrew Brown, Patrick Walsh, Alex Harrison, Tom Warner
K708.05WARC21 secs [C] Peter Klemm, Darryl Salisbury, Nick Wakeford, Steve Parks, Coaches: Catriona Walker, Joseph Tamigi
K808.01ANA12 secs [E] Alec Monger, Anthony Devitt, Andrew Birnie, Phil Cockman
Race 129. MWA/K4X+ : Masters Women A to K Coxed QuadFinal
Start Time: 10:05 AM1000M
L109.04Murdoch University 2[E] Judith Magee, Pauline Swan, Tiffany Bellamy, Melissa Harpley, Cox: Ken Price
L209.08WARC 15 secs [D] Mina di Ianni, Giuliana Tassone, Libby Howitt, Pamela Riley, Cox: Megan Duxbury, Coach: Alex Jolly
L309.07UWABC 25 secs [D] Lynne Mannolini, Debbie Armstrong, Teresa Belcher, Evelyn Bowen, Cox: Catherine Kennedy
L409.03Murdoch University 15 secs [D] Julie Maher, Deb Barry, Adele Chapman, Heather Gordon, Cox: Yvette Kenward-Egerton
L509.09WARC 213 secs [B] Janet Smith, Nicole Cooper, Kate Holland, Kathryn Smith, Cox: Janelle Austin, Coach: Alex Jolly
L609.01ANA10 secs [C] Jennifer Longman, Emily Harrison, Sophie Pilot, Mary Cameron, Cox: Anna Chauvel
L709.05Perth5 secs [D] Frances Schild, Meg Pike, Susan March, Debbie Arnold, Cox: Vanessa Grant
L809.02Curtin University[E] Sharon Jones, Judith Ottaway, Kathy Ride, Ronnie Cooper, Cox: Fiona Lea
Race 1310. SXO8+ : Schools Combined Open Coxed EightFinal
Start Time: 10:10 AM1000M
M710.01All Saints/Perth Modern School Angelina Chan [PMS], Lauryn Gilchrist [ASC], Sam Snowden [ASC], Joshua Hayes [ASC], Matthew Stickells [ASC], Roland Montes [ASC], Alexia Toole [ASC], Lia Franklin [ASC], Cox: Bell Clayton [ASC], Coaches: Caitlin Taylor, Joanne Boserio
M810.02Penrhos Composite Kate Cresswell [DSHC], Lola Davies [CCHC], Ethan Tan [KBC], James Parkinson [WC], Jack Hollis-Whiley [ASHS], Chad Derecourt [SHC], Jade Batt [PEN], Annie Browne [PEN], Cox: Clayton Armstrong [WC]
Race 1411. SBY91X : Schools Boys Year Nine Single ScullDivision 1
Start Time: 10:20 AM500M
N211.12John 23rd 5 Angus Long
N311.13Perth Modern School 1 Dylan Gill, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
N411.17Shenton College 2 Miles Thomas, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
N511.03CBC Fremantle 2 Kaden Cordisco
N611.06Guildford Zane Harding, Coach: Carole Pedri
N711.21Wesley 3 Harvey Rupp
N811.08John 23rd 1 Caleb Ellis
Race 1511. SBY91X : Schools Boys Year Nine Single ScullDivision 2
Start Time: 10:25 AM500M
O211.15Perth Modern School 3 Jack Tonkin
O311.16Shenton College 1 Daniel Lindsay, Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
O411.04CBC Fremantle 3 Liam Davis
O511.20Wesley 2 Adam Hunt
O611.07John 23rd 6 Lewis Thomas, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
O711.09John 23rd 2 Jordan Lummis
O811.01All Saints' Cameron Tsang, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
Race 1611. SBY91X : Schools Boys Year Nine Single ScullDivision 3
Start Time: 10:30 AM500M
P211.05Corpus Christi Dominic Davies, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
P311.18Shenton College 3 Benjamin Tonkin
P411.02CBC Fremantle 1 Wills Hart
P511.10John 23rd 3 Mathieson Sicard
P611.14Perth Modern School 2 Isaac Pinto, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
P711.19Wesley 1 Alex Cauble
P811.11John 23rd 4 Adam Smith
Race 1712. SGY92X : Schools Girls Year Nine Double ScullDivision 1
Start Time: 10:35 AM500M
Q212.14St Marys/John 23rd Maddison Lucas [JTC], Izzie Kris [SMAGS]
Q312.12Shenton College Kirsty Dodd, Maya Dowling, Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
Q412.06Great Southern Mackenzie Cridge, Grace Hourston, Coach: Gavin Riches
Q512.02All Saints' 2 Alana Sivacolundhu, Hannah Greaves, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
Q612.08John 23rd 2 Mia Fracaro, Lucy Elliot
Q712.10John Wollaston School/St Hild.. Bethany Newton [STHLD], Tiffany Trainer [JWACS], Coach: Carole Pedri
Q812.09John Curtin Alicia McArthur, Maia Harcourt
Race 1812. SGY92X : Schools Girls Year Nine Double ScullDivision 2
Start Time: 10:40 AM500M
R212.11Kennedy/Willetton Senior High Brooke Meynert [WSHS], Milly Parany [KBC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
R312.13St Hilda's/Iona Sarah Lye [IPC], Julia Howie [STHLD]
R412.04Como Bella Murphy, Freya Jones, Coach: Carole Pedri
R512.05Corpus Christi/Santa Maria Hannah Gunning [SMC], Bethany Fox [CCHC]
R612.01All Saints' 1 Allison Ferguson, Keely Smith, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor, Sian Powys
R712.07John 23rd 1 Zoe Broderick, Jasmin Collins
R812.03Applecross High/Penrhos Grace Fowler [PEN], Sophie Steel [ASHS], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Race 1913. MMA/K4X+ : Masters Men A to K Coxed QuadFinal
Start Time: 10:50 AM1000M
S313.02Curtin University4 secs [C] Cameron Thorn, William Cazzaniga, Daniel Real, Greg Haig, Cox: Kathy Ride
S413.05Swan River[D] Anthony Battaglia, Holger Kaufmann, Paul Sims, William Pulsford, Cox: Clayton Armstrong
S513.03Murdoch University4 secs [C] Stuart Clarke, Leon Dekker, Doug Johnson, Bill Ogburn, Cox: Ken Price
S613.01ANA[D] Anthony Devitt, Andre Neil Rowan, Glen McNeil, Wayne Wilson, Cox: Cassandra King
S713.06WARC4 secs [C] John Purcell, Mick Duxbury, Ryan Eadie, Lou Sammut, Cox: Megan Duxbury, Coach: Zachary Friend
S813.04Perth4 secs [C] Mark Scully, Glen Walter, Roderick Hayes, Craig Huxtable, Cox: Yvette Kenward-Egerton
Race 2014. MWA/K4- : Masters Women A to K Coxless FourFinal
Start Time: 10:55 AM1000M
T514.02UWABC12 secs [D] Tamsin Keevill, Teresa Belcher, Evelyn Bowen, Catherine Kennedy
T614.03WARC 120 secs [B] Suzannah Gravestock, Megan Small, Dee Sammut, Janelle Austin
T714.01Curtin University/Perth[F] Rosslyn York [PRC], Christine Harvey [PRC], Sharon Jones [CUBC], Ronnie Cooper [CUBC]
T814.04WARC 217 secs [C] Michaela Maine, Pamela Riley, Katie Andrew, Jane McIntyre
Race 2115. SBO4X+ : Schools Boys Open Coxed QuadFinal
Start Time: 11:00 AM1000M
U215.01All Saints' Sam Snowden, Joshua Hayes, Matthew Stickells, Roland Montes, Cox: Bell Clayton, Coaches: Joanne Boserio, Caitlin Taylor
U315.06Shenton College 2 Theo Van Schie, Myles Kelly, Kelvin Fewings, Finn Williams, Cox: Jessica Horn, Coach: Emily Kempin
U415.04John 23rd 2 Evan McAuliffe, Winston Jenkins, Joshua Soia, David Wishaw, Cox: Rhett Haddleton
U515.02Wesley Composite Joe Lovrich [LSC], Ethan Bourke [WC], Jai Coutinho [GGS], Christopher Morrow [WC], Cox: Jon Allard [WC]
U615.03John 23rd 1 Joshua Soia, Angus Wilmot, Steven Vincent, Riley Halvorson, Cox: Sullivan Jones
U715.05Shenton College 1 Cameron Dunlop, Isaac Dod, Kaoru Lockwood, Alexander Ellmer, Cox: Noah White, Coach: Emily Kempin
U815.07Shenton College Composite Ethan Tan [KBC], James Parkinson [WC], Jack Hollis-Whiley [ASHS], Chad Derecourt [SHC], Cox: Kate Cresswell [DSHC]
Race 2216. SGO4X+ : Schools Girls Open Coxed QuadFinal
Start Time: 11:05 AM1000M
V416.05Shenton College Lily Hassett, Claudia Dickson, Isabe Bertuola, Elma Benayoun-Phung, Cox: Abbey Campbell, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
V516.04Kennedy Composite Lauren Rolfe [ASHS], Jocynta Redmond [RSHS], Chloe Rich [KBC], Piper Irwin [KBC], Cox: Brianna Judge [JTC]
V616.01All Saints' Amy Robinson, Alexia Toole, Louise Latino, Lia Franklin, Cox: Sarah White, Coaches: Joanne Boserio, Caitlin Taylor
V716.02John 23rd Ceridwen Ellis, Madison Korn, Georgia Williams, Olivia Torre, Cox: Jasmin Collins
V816.03John 23rd/Perth Modern School Angelina Chan [PMS], Amelia Purdy [JTC], Holly Griffiths [JTC], Emersyn Haddleton [JTC], Cox: Mark Monisse [JTC]
Race 2317. SBY92X : Schools Boys Year Nine Double ScullDivision 1
Start Time: 11:15 AM500M
W217.05CBC Fremantle 2 William Burfoot, Mason Irving
W317.07Great Southern Hudson O'Dea, Jack O'Farrell, Coach: Gavin Riches
W417.17Wesley 1 Ben Stoner, Michael Wooldridge, Coach: Carole Pedri
W517.08Guildford Alexander Hodgins, Zane Harding, Coach: Carole Pedri
W617.15Shenton/Perth Modern School Liam Russell [PMS], Benjamin Tonkin [SHC]
W717.12Perth Modern School/CBC Frema.. Liam Davis [CBCF], Jack Tonkin [PMS]
W817.02All Saints' 2 Michael White, Luke Lambert, Coach: Joanne Boserio
Race 2417. SBY92X : Schools Boys Year Nine Double ScullDivision 2
Start Time: 11:20 AM500M
X317.13Shenton College 1 Charlie Knell, Euan Hillis, Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
X417.11Perth Modern School Isaac Pinto, Dylan Gill, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
X517.04Shenton College/CBC Fremantle 1 Wills Hart [CBCF], Benjamin Tonkin [SHC]
X617.16Trinity College/Wesley James Fowler [WC], Jaxon Fong [TC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
X717.03All Saints' 3 Aryan Mohanty, Cameron Tsang, Coaches: Adam Goor, Joanne Boserio
X817.10John 23rd 2 Joshua McNeill, Sullivan Jones
Race 2517. SBY92X : Schools Boys Year Nine Double ScullDivision 3
Start Time: 11:25 AM500M
Y317.01All Saints' 1 Callum Stickells, Luc Latino, Coach: Joanne Boserio
Y417.06Corpus Christi/CBC Fremantle Kaelan Riley [CBCF], Dominic Davies [CCHC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Y517.18Wesley 2 Cairo Congerton, Todd Koeppler
Y617.14Shenton College 2 Miles Thomas, Finn Pulsford, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Y717.19Wesley 3 Alex Cauble, Aaron Crawley
Y817.09John 23rd 1 James Langton, Cooper Warman
Race 2618. SGY91X : Schools Girls Year Nine Single ScullDivision 1
Start Time: 11:30 AM500M
Z218.09Kennedy Milly Parany, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Z318.11Penrhos Grace Fowler, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Z418.13Shenton College Sonja Reid, Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
Z518.01All Saints' 1 Emily Koziniec, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
Z618.05John 23rd 2 Mia Fracaro
Z718.06John 23rd 3 Lucy Elliot
Z818.12Perth College Erin Fish, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Race 2718. SGY91X : Schools Girls Year Nine Single ScullDivision 2
Start Time: 11:35 AM500M
A218.10Melville Ashleigh McIntyre
A318.14St Hilda's Bethany Newton, Coach: Carole Pedri
A418.03Iona Rebecca Stewart
A518.04John 23rd 1 Zoe Broderick
A618.08John Wollaston Anglican School Tiffany Trainer, Coach: Carole Pedri
A718.02All Saints' 2 Jessica Ellement, Coach: Joanne Boserio
A818.07John Curtin Alicia McArthur
Race 2819. MMA/K8+ : Masters Men A to K Coxed EightFinal
Start Time: 11:45 AM1000M
B619.03WARC3 secs [C] Stuart Payne, Nick Bretland, John Purcell, Mick Duxbury, Steve Parks, Peter Klemm, Ryan Eadie, Lou Sammut, Cox: Megan Duxbury, Coach: Zachary Friend
B719.02UWABC3 secs [C] Andrew Brown, Tom Warner, Alex Harrison, Ian Clarke, Ben Rosser, Patrick Walsh, Stewart Buxton, Adam Feilding, Cox: Max Montanari
B819.01ANA[D] Richard Ralph, Bruce Kendall, Laurie Cranston, Hugh Bond, Andrew Birnie, Nigel Lucas, Alec Monger, Phil Cockman, Cox: Anna Chauvel
Race 2920. MWA/K8+ : Masters Women A To K Coxed EightFinal
Start Time: 11:50 AM1000M
C520.04WARC15 secs [C] Nicole Cooper, Kathryn Smith, Michaela Maine, Megan Small, Katie Andrew, Pamela Riley, Dee Sammut, Jane McIntyre, Cox: Janelle Austin, Coaches: Alex Jolly, Alexander Popov, Graham Walker
C620.01ANA11 secs [D] Kay Jansen, Nancy Ralph, Jennie Timms, Jennifer Longman, Emily Harrison, Sophie Pilot, Debbie Ucich, Mary Cameron, Cox: Hannah Jansen
C720.02Perth[F] Susan March, Frances Schild, Rosslyn York, Marian Robbins, Meg Pike, Vanessa Grant, Nicky Cato, Debbie Arnold, Cox: Craig Huxtable
C820.03UWABC11 secs [D] Kate Wall, Tamsin Keevill, Lynne Mannolini, Orla Flecker, Catherine Kennedy, Evelyn Bowen, Nikki Newton, Sarah Knight, Cox: Teresa Belcher
Race 3021. SBY108+ : Schools Boys Year Ten Coxed EightFinal
Start Time: 11:55 AM1000M
D621.01Great Southern Ben Cannon, Robert Cronin, Austin Wingard, William Elms, Marshall Stephen, Rylan Joynes, Samuel O'Dea, Joseph Harvey, Cox: Jodie Taylor, Coach: Gavin Riches
D721.03Shenton College Daniel Lindsay, Wim Lesterhuis, Sunil Rajan, Euan Hillis, John Taylor, Jamie Barton, James Mettam, Isaac Davies, Cox: Abbey Campbell
D821.02John 23rd Caleb Ellis, Adam Smith, Roux Korczynskyj, Samuel Cole, Conor Doyle, Angus Long, Mathieson Sicard, Jordan Lummis, Cox: James Langton
Race 3122. SGY108+ : Schools Girls Year Ten Coxed EightFinal
Start Time: 12:00 PM1000M
E822.01Shenton College Jessica Horn, Lily Wall, Lola Quinn, Anna Vermeltfoort, Lily Hassett, Ellen Kozlowska, Hayley Rowe, Alice Millichip, Cox: Clare Stagoll, Coaches: Chris Morley, Madeleine Baxter
Race 3223. SBO2X : Schools Boys Open Double ScullDivision 1
Start Time: 12:05 PM1000M
F323.08Shenton College/Applecross HS Jack Hollis-Whiley [ASHS], Chad Derecourt [SHC]
F423.07Shenton College 3 Allard Jagtenberg, Maguire Walsh, Coach: Emily Kempin
F523.03John 23rd 1 Joshua Soia, Winston Jenkins
F623.09Wesley Todd Koeppler, Aaron Crawley
F723.05Shenton College 1 Myles Kelly, Noah White, Coach: Emily Kempin
F823.02CBC Fremantle Digby Marshall, Kaden Cordisco, Coach: Solomon Holliday
Race 3323. SBO2X : Schools Boys Open Double ScullDivision 2
Start Time: 12:10 PM1000M
G423.06Shenton College 2 Cameron Dunlop, Kaoru Lockwood, Coach: Emily Kempin
G523.04John 23rd 2 Evan McAuliffe, David Wishaw
G623.10Wesley/Kennedy Ethan Tan [KBC], James Parkinson [WC]
G723.01All Saints' Matthew Stickells, Roland Montes, Coaches: Joanne Boserio, Caitlin Taylor
G823.11Wesley/La Salle Joe Lovrich [LSC], Ethan Bourke [WC]
Race 3424. SGO2X : Schools Girls Open Double ScullFinal
Start Time: 12:15 PM1000M
H324.04Perth Modern School/St Marys Izzie Kris [SMAGS], Angelina Chan [PMS], Coach: Nick Bretland
H424.01John 23rd 1 Holly Griffiths, Emersyn Haddleton
H524.02Penrhos Jade Batt, Annie Browne
H624.06Shenton College 2 Isabe Bertuola, Elma Benayoun-Phung, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
H724.05Shenton College 1 Ruza Kinsman, Abbie Kozlowska, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
H824.03Perth Modern School/Santa Mar.. Ayleesha MacDonald [SMC], Clementine Smith [PMS]
Race 3525. MXA/K4X+ : Masters Mixed A to K Coxed QuadFinal
Start Time: 12:20 PM1000M
I225.05Murdoch University 111 secs [D] Melissa Harpley, Tiffany Bellamy, Doug Johnson, Bill Ogburn, Cox: Judith Magee
I325.07Swan River11 secs [D] Louise Pallant, Simone Burge, Stephen Rivers, Hayden Thomas, Cox: Clayton Armstrong
I425.03Curtin University 115 secs [C] Judith Ottaway, Cameron Thorn, William Cazzaniga, Kathy Ride, Cox: Caitlin Taylor
I525.02Champion Lakes15 secs [C] Pamela Pearson, David Macaulay, Daniel Foucar, Jennifer Parker, Cox: Jarrad Connor
I625.01ANA6 secs [E] Kay Jansen, Phil Cockman, Nigel Lucas, Mary Cameron, Cox: Hannah Jansen
I725.06Murdoch University 211 secs [D] Deb Barry, Leon Dekker, Ken Price, Yvette Kenward-Egerton, Cox: Adele Chapman
I825.04Curtin University 2[F] Sharon Jones, Corbett Poynton, Greg Haig, Ronnie Cooper, Cox: Fiona Lea
Race 3626. MXA/C2X : Masters Mixed A to C Double ScullFinal
Start Time: 1:10 PM1000M
J226.07WARC 23 secs [B] Janelle Austin, Nick Wakeford
J326.06WARC 14 secs [A] Steve Parks, Suzannah Gravestock, Coach: Joseph Tamigi
J426.04Murdoch University[C] Leon Dekker, Adele Chapman
J526.01ANA 13 secs [B] Bruce Kendall, Emily Harrison
J626.05UWABC[C] Tamsin Keevill, Alex Harrison
J726.02ANA 2[C] Nigel Lucas, Sophie Pilot
J826.03Champion Lakes3 secs [B] Jennifer Parker, Daniel Foucar
Race 3727. MXD/K2X : Masters Mixed D to K Double ScullFinal
Start Time: 1:15 PM1000M
K227.02Champion Lakes8 secs [F] Pamela Pearson, David Macaulay, Coach: Pamela Pearson
K327.01ANA[E] Richard Ralph, Nancy Ralph
K427.05Murdoch University 119 secs [D] Ken Price, Yvette Kenward-Egerton
K527.03Curtin University 119 secs [D] Daniel Real, Kathy Ride
K627.04Curtin University 2[G] Corbett Poynton, Ronnie Cooper
K727.06Murdoch University 214 secs [E] Doug Johnson, Heather Gordon
K827.07UWABC/WARC14 secs [E] Simon Cox [WARC], Evelyn Bowen [UWABC]
Race 3828. SBO1X : Schools Boys Open Single ScullDivision 1
Start Time: 1:20 PM1000M
L328.12Wesley 2 Ethan Bourke
L428.04Guildford Jai Coutinho
L528.09Shenton College 1 Chad Derecourt
L628.07Kennedy Ethan Tan
L728.03Applecross High 2 Jack Sherrif
L828.06John 23rd 2 Joshua Soia
Race 3928. SBO1X : Schools Boys Open Single ScullDivision 2
Start Time: 1:25 PM1000M
M328.05John 23rd 1 Evan McAuliffe
M428.01All Saints' Conall Hansford, Coach: Caitlin Taylor
M528.02Applecross High 1 Jack Hollis-Whiley
M628.11Wesley 1 James Parkinson
M728.08La Salle Joe Lovrich
M828.10Shenton College 2 Isaac Dod, Coach: Emily Kempin
Race 4029. SXY104X+ : Schools Mixed Year Ten Coxed QuadFinal
Start Time: 1:30 PM1000M
N429.05Shenton College Jamie Barton, Oliver Marsh, Hayley Rowe, Anna Vermeltfoort, Cox: Jessica Horn
N529.04John Wollaston Anglican School Bridget Axford, Regan Axford, Rhys Du Ross, Tiffany Trainer, Cox: Zane Harding
N629.01Corpus Christi Composite Lewis Thomas [JTC], Matthew Horne [SHC], Kate Cresswell [DSHC], Lola Davies [CCHC], Cox: James Fowler [WC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
N729.03Great Southern 2 Molly Baker, Marshall Stephen, Austin Wingard, Alina Joynes, Cox: Ben Cannon, Coach: Gavin Riches
N829.02Great Southern 1 Robert Cronin, Rylan Joynes, Grace Witham, Audrey Bell, Cox: Samuel O'Dea, Coach: Gavin Riches
Race 4130. SGO1X : Schools Girls Open Single ScullFinal
Start Time: 1:35 PM1000M
O130.05Penrhos 2 Jade Batt
O230.01All Saints' Lia Franklin, Coaches: Joanne Boserio, Caitlin Taylor
O330.08Shenton College 2 Isabe Bertuola, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
O430.03John 23rd 2 Holly Griffiths
O530.04Penrhos 1 Annie Browne
O630.02John 23rd 1 Emersyn Haddleton
O730.06Perth Modern School Clementine Smith
O830.07Shenton College 1 Clare Netherway, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
Race 4231. MMD1X : Masters Men D Single ScullFinal
Start Time: 1:40 PM1000M
P531.11WARC[D] Simon Cox
P631.02Curtin University[D] Daniel Real
P731.01ANA[D] Laurie Cranston
P831.03Fremantle[D] Harvey Smith
Race 4331A. MME/K1X : Masters Men E to K Single ScullFinal
Start Time: 1:45 PM1000M
Q231A.06Swan River 5[I] Mike Scott
Q331A.07UWABC24 secs [G] Michael Hawkins
Q431A.04Swan River 338 secs [E] Christian Brando
Q531A.05Swan River 424 secs [G] Alan Nicoll
Q631A.03Swan River 232 secs [F] Stephen Rivers
Q731A.01Murdoch University15 secs [H] Ken Price
Q831A.02Swan River 1[I] Peter Miles
Race 4432. MWD/K1X : Masters Women D to K Single ScullFinal
Start Time: 1:50 PM1000M
R132.03Fremantle13 secs [D] Diane Stewart
R232.01ANA[F] Cassandra King
R332.02Curtin University[E] Sharon Jones
R432.04Murdoch University13 secs [D] Adele Chapman
R532.07UWABC 27 secs [E] Evelyn Bowen
R632.08WARC13 secs [D] Janet Smith, Coach: Graham Walker
R732.06UWABC 113 secs [D] Kate Wall, Coach: Alex Harrison
R832.05Perth13 secs [D] Frances Schild
Race 4533. SGY94X+ : Schools Girls Year Nine Coxed QuadDivision 1
Start Time: 2:00 PM500M
S433.09St Marys/John 23rd Cheyenne Palko [JTC], Eve Cullity [JTC], Lucy Elliot [JTC], Izzie Kris [SMAGS], Cox: Ben Newton [JTC]
S533.07Santa Maria College Composite Sarah Lye [IPC], Rebecca Stewart [IPC], Julia Howie [STHLD], Hannah Gunning [SMC], Cox: Clementine Smith [PMS]
S633.01All Saints' 1 Olivia Clinkers, Alana Sivacolundhu, Genna Proctor, Hannah Greaves, Cox: Abbyghail Richards, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
S733.04John 23rd 1 Olivia Eastwood, Eve Pownall, Georgia Than-Htay, Mia Fracaro, Cox: Jasmin Collins, Coach: Claire Knight
S833.06Perth College Composite Grace Fowler [PEN], Sophie Steel [ASHS], Milly Parany [KBC], Erin Fish [PTHCL], Cox: Kaelan Riley [CBCF], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Race 4633. SGY94X+ : Schools Girls Year Nine Coxed QuadDivision 2
Start Time: 2:05 PM500M
T533.05John 23rd 2 Mia Fracaro, Zoe Broderick, Jasmin Collins, Maddison Lucas, Cox: Daniel Paramor
T633.02All Saints' 1 Emily Koziniec, Brooke Ahrens, Ella Augustin, Keely Smith, Cox: Sarah White, Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
T733.08Shenton/Willetton Senior HS Lola Quinn [SHC], Maia Wiebking [SHC], Brooke Meynert [WSHS], Sonja Reid [SHC], Cox: Clare Stagoll [SHC], Coaches: Max Kirchner, Jack O'Dea, Alice Robinson Lake
T833.03Corpus Christi Composite Maia Harcourt [JCC], Alicia McArthur [JCC], Ashleigh McIntyre [MSHS], Bethany Fox [CCHC], Cox: Isabella Sgherza [IPC]
Race 4734. SXY108+ : Schools Mixed Year Ten Coxed EightNon-Event
Start Time: 2:10 PM1000M

NON-EVENT
Race 4835. MMA/K2- : Masters Men A to K Coxless PairFinal
Start Time: 2:15 PM1000M
V635.02UWABC42 secs [D] Andrew Brown, Alex Harrison
V735.01Swan River31 secs [F] Ian Boserio, Ian Clairs
V835.03WARC/Murdoch University[I] Ken Price [MURC], Alan Salisbury [WARC]
Race 4936. MWA/K2- : Masters Women A to K Coxless PairFinal
Start Time: 2:20 PM1000M
W536.03UWABC 126 secs [C] Lynne Mannolini, Tamsin Keevill
W636.02Perth[G] Vanessa Grant, Nicky Cato
W736.04UWABC 2[D] Catherine Kennedy, Sarah Knight
W836.01ANA8 secs [F] Kay Jansen, Cassandra King
Race 5037. SBY94X+ : Schools Boys Year Nine Coxed QuadDivision 1
Start Time: 2:30 PM500M
X237.13Wesley/Scotch Archie Hoddinott [SCO], Riley Flecker [SCO], Cairo Congerton [WC], Todd Koeppler [WC], Cox: Izzie Kris [SMAGS], Coaches: Zachary Friend, Nick Bretland, Catriona Walker
X337.02All Saints'/Guildford 2 Zac Lobb [ASC], Rahul Sinha [ASC], Alexander Hodgins [GGS], Arnav Paranjupe [ASC], Cox: Roland Montes [ASC], Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
X437.12Perth Modern School Composite Miles Thomas [SHC], Lewis Thomas [JTC], Isaac Pinto [PMS], Dylan Gill [PMS], Cox: Grace Fowler [PEN], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
X537.11John 23rd 4 Levi Seah, Alex Boulazeris, Zachary Barrett, Kanan Miranda, Cox: Angus Long
X637.06CBC Fremantle Wills Hart, William Burfoot, Mason Irving, Liam Davis, Cox: Tom Harris
X737.08John 23rd 1 Jacob Foley, Michael Skerratt, Sam Byrne, Jintang Zhao, Cox: Jordan Lummis
X837.07Great Southern Hudson O'Dea, Jack O'Farrell, Riley Drage, Josh Pearce, Cox: Jacob Featherstone, Coach: Gavin Riches
Race 5137. SBY94X+ : Schools Boys Year Nine Coxed QuadDivision 2
Start Time: 2:35 PM500M
Y337.04CBC Fremantle Composite James Fowler [WC], Finn Pulsford [SHC], Jaxon Fong [TC], Kaelan Riley [CBCF], Cox: Clayton Armstrong [WC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Y437.10John 23rd 3 Toby King, Matthew Goonewardene, Matthew Clement, Samuel Sivwright, Cox: Sullivan Jones
Y537.05CBC Fremantle Composite Benjamin Tonkin [SHC], Mason Irving [CBCF], Liam Russell [PMS], Kaden Cordisco [CBCF], Cox: Jack Sherrif [ASHS]
Y637.03All Saints'/Aquinas College Luke Schortinghuis [AC], Luke Lambert [ASC], Michael White [ASC], Aryan Mohanty [ASC], Cox: Louise Latino [ASC], Coaches: Joanne Boserio, Adam Goor
Y737.09John 23rd 2 Aklie Braddock, Conor Doyle, Mark Monisse, Guillaume Manfrino, Cox: Mathieson Sicard
Y837.01All Saints'/Guildford 1 Callum Stickells [ASC], Luc Latino [ASC], Zane Harding [GGS], Cameron Tsang [ASC], Cox: Alexia Toole [ASC], Coaches: Adam Goor, Joanne Boserio
Race 5238. SBY101X : Schools Boys Year Ten Single ScullDivision 1
Start Time: 2:45 PM1000M
Z238.02Guildford James Moore
Z338.13Wesley 2 Adam Hunt
Z438.03John 23rd 1 Angus Wilmot
Z538.06John Wollaston Anglican School 2 Rhys Du Ross, Coach: Carole Pedri
Z638.09Shenton College 3 Oliver Marsh
Z738.10Shenton College 3 Campbell Baxter
Z838.01CBC Fremantle Digby Marshall
Race 5338. SBY101X : Schools Boys Year Ten Single ScullDivision 2
Start Time: 2:50 PM1000M
A238.04John 23rd 2 Jess Diffen
A338.11Trinity College Mitch Craig, Coach: Carole Pedri
A438.08Shenton College 2 Matthew Horne
A538.12Wesley 1 Harvey Rupp
A638.07Shenton College 1 Flynn Denby
A738.05John Wollaston Anglican School 1 Regan Axford, Coach: Genevieve Black
A838.14Wesley 3 Jon Allard, Coach: Carole Pedri
Race 5439. SGY101X : Schools Girls Year Ten Single ScullDivision 1
Start Time: 2:55 PM1000M
B439.09Shenton College Clare Stagoll, Coaches: Chris Morley, Madeleine Baxter
B539.04Great Southern Jodie Taylor, Coach: Gavin Riches
B639.07John Curtin Moira Barker
B739.05John 23rd 1 Olivia Torre
B839.02Corpus Christi Lola Davies, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
Race 5539. SGY101X : Schools Girls Year Ten Single ScullDivision 2
Start Time: 3:00 PM1000M
C539.06John 23rd 2 Brianna Judge
C639.08John Wollaston Anglican School Bridget Axford, Coach: Genevieve Black
C739.03Duncraig High Kate Cresswell, Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
C839.01Applecross High Lauren Rolfe
Race 5640. MMA/C4X- : Masters Men A to C Coxless QuadFinal
Start Time: 3:05 PM1000M
D840.01Murdoch University[C] Stuart Clarke, Leon Dekker, Doug Johnson, Bill Ogburn
Race 5741. MWA/C4X- : Masters Women A to C Coxless QuadFinal
Start Time: 3:10 PM1000M
E641.01Swan River[C] Louise Pallant, Simone Burge, Alexandra Thornton, Alexis Whelan
E741.02UWABC[C] Orla Flecker, Lynne Mannolini, Debbie Armstrong, Teresa Belcher
E841.03WARC3 secs [B] Megan Small, Janelle Austin, Dee Sammut, Suzannah Gravestock, Coach: Catriona Walker
Race 5842. MMD/K2X : Masters Men D to K Double ScullFinal
Start Time: 3:15 PM1000M
F142.03Murdoch University[D] Doug Johnson, Bill Ogburn
F242.02Curtin University29 secs [F] Corbett Poynton, Daniel Real
F342.01ANA40 secs [D] Hugh Bond, Nigel Lucas
F442.05Swan River 140 secs [D] Paul Sims, William Pulsford
F542.07Swan River 3[F] Ian Boserio, Ian Clairs
F642.06Swan River 213 secs [H] Alan Nicoll, Mike Scott
F742.04WARC/Murdoch University[I] Ken Price [MURC], Alan Salisbury [WARC]
F842.08WARC35 secs [E] Stuart Payne, Lou Sammut, Coach: Zachary Friend
Race 5943. MWD/K2X : Masters Women D to K Double ScullFinal
Start Time: 3:20 PM1000M
G243.06UWABC6 secs [D] Nikki Newton, Kate Wall
G343.01ANA 16 secs [D] Cassandra King, Sophie Pilot
G443.02ANA 2[E] Nancy Ralph, Jennifer Longman
G543.03Champion Lakes[E] Sue Howard, Indra Siva, Coach: Pamela Pearson
G643.05Murdoch University6 secs [D] Adele Chapman, Deb Barry
G743.07WARC6 secs [D] Michaela Maine, Jane McIntyre, Coaches: Alex Jolly, Graham Walker
G843.04Curtin University[E] Sharon Jones, Ronnie Cooper
Race 6044. SXO4X+ : Schools Mixed Open Coxed QuadFinal
Start Time: 3:25 PM1000M
H444.05Wesley Composite Izzie Kris [SMAGS], Angelina Chan [PMS], Cairo Congerton [WC], Todd Koeppler [WC], Cox: Archie Hoddinott [SCO]
H544.01All Saints' Alexia Toole, Sam Snowden, Conall Hansford, Lia Franklin, Cox: Bell Clayton, Coaches: Caitlin Taylor, Joanne Boserio
H644.02Shenton College 1 Kaoru Lockwood, Cameron Dunlop, Isabe Bertuola, Claudia Dickson, Cox: Wim Lesterhuis, Coaches: Emily Kempin, Jay Mummery, Madeleine Baxter
H744.04Shenton College Composite Jade Batt [PEN], Annie Browne [PEN], James Parkinson [WC], Chad Derecourt [SHC], Cox: James Fowler [WC]
H844.03Shenton College 2 Finn Williams, Noah White, Clare Netherway, Abbie Kozlowska, Cox: Abbey Campbell, Coaches: Jay Mummery, Sophie Foster
Race 6145. SBY104X+ : Schools Boys Year Ten Coxed QuadFinal
Start Time: 3:30 PM1000M
I245.07Wesley/Scotch Max Vaughan [SCO], James Thorpe [SCO], Adam Hunt [WC], Harvey Rupp [WC], Cox: Riley Flecker [SCO]
I345.04Shenton College Isaac Davies, Sunil Rajan, Daniel Lindsay, James Mettam, Cox: Oliver Marsh
I445.01Great Southern Ben Cannon, William Elms, Samuel O'Dea, Joseph Harvey, Cox: Robert Cronin, Coach: Gavin Riches
I545.02John 23rd 1 Conor Doyle, Samuel Cole, Roux Korczynskyj, Joshua McNeill, Cox: Caleb Ellis
I645.03John 23rd 2 Sullivan Jones, James Langton, Cooper Warman, Samuel Sivwright, Cox: Jack Young
I745.05Shenton College/John 23rd Lewis Thomas [JTC], Flynn Denby [SHC], Campbell Baxter [SHC], Matthew Horne [SHC], Cox: Sophie Steel [ASHS], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
I845.06Trinity College Composite Zane Harding [GGS], Regan Axford [JWACS], Jon Allard [WC], Mitch Craig [TC], Cox: Alexander Hodgins [GGS], Coach: Carole Pedri
Race 6246. SGY104X+ : Schools Girls Year Ten Coxed QuadFinal
Start Time: 3:35 PM1000M
J546.01All Saints'/Mercedes Jessica Ellement [ASC], Aine Tallon [MC], Amy Robinson [ASC], Louise Latino [ASC], Cox: Abbyghail Richards [ASC], Coach: Joanne Boserio
J646.03Great Southern Molly Baker, Alina Joynes, Grace Witham, Jodie Taylor, Cox: Audrey Bell, Coach: Gavin Riches
J746.02Corpus Christi Composite Milly Parany [KBC], Kate Cresswell [DSHC], Erin Fish [PTHCL], Lola Davies [CCHC], Cox: Clayton Armstrong [WC], Coaches: Annie Demosthenous, Louise Pallant
J846.04Shenton College Clare Stagoll, Hayley Rowe, Jessica Horn, Kathryn Byrne, Cox: Isaac Dod, Coaches: Chris Morley, Madeleine Baxter
Race 6347. MMA/C2X : Masters Men A to C Double ScullFinal
Start Time: 3:40 PM1000M
K647.02Swan River[C] Anthony Battaglia, Holger Kaufmann
K747.03WARC[C] Nick Wakeford, Peter Klemm, Coaches: Catriona Walker, Joseph Tamigi
K847.01ANA[C] Andre Neil Rowan, Glen McNeil
Race 6448. MWA/C2X : Masters Women A to C Double ScullFinal
Start Time: 3:45 PM1000M
L448.03UWABC 2[C] Kate Wall, Tamsin Keevill
L548.01Swan River4 secs [B] Alexandra Thornton, Alexis Whelan
L648.02UWABC 1[C] Teresa Belcher, Sarah Knight, Coach: Alex Harrison
L748.05WARC 2[C] Janet Smith, Kate Holland, Coaches: Alex Jolly, Graham Walker
L848.04WARC 15 secs [A] Janelle Austin, Suzannah Gravestock, Coaches: Joseph Tamigi, Catriona Walker
Race 6549. SBO8+ : Schools Boys Open Coxed EightFinal
Start Time: 3:55 PM1000M
M749.02Shenton College Maguire Walsh, Allard Jagtenberg, Theo Van Schie, Alexander Ellmer, Kaoru Lockwood, Finn Williams, Myles Kelly, Noah White, Cox: Abbey Campbell, Coach: Emily Kempin
M849.01John 23rd 1 Joshua Soia, Angus Wilmot, Rhett Haddleton, Steven Vincent, Evan McAuliffe, Winston Jenkins, Nicholas Bouffller, David Wishaw, Cox: Michael Skerratt
Race 6650. SGO8+ : Schools Girls Open Coxed EightFinal
Start Time: 4:05 PM1000M
N750.01All Saints'/Mercedes Aine Tallon [MC], Keely Smith [ASC], Allison Ferguson [ASC], Aine Tallon [MC], Amy Robinson [ASC], Louise Latino [ASC], Alexia Toole [ASC], Lia Franklin [ASC], Cox: Abbyghail Richards [ASC], Coaches: Joanne Boserio, Caitlin Taylor
N850.02John 23rd Orla Owen, Amelia Purdy, Ceridwen Ellis, Madison Korn, Georgia Williams, Holly Griffiths, Olivia Torre, Emersyn Haddleton, Cox: Jasmin Collins
Race 6751. MXA/K8+ : Masters Mixed A to K Coxed EightFinal
Start Time: 4:25 PM1000M
O551.02Swan River4 secs [C] Alexis Whelan, Amanda Rukuwai, Louise Pallant, Simone Burge, Ian Boserio, Ian Clairs, Hayden Thomas, Hugh Wolgamot, Cox: Clayton Armstrong
O651.04UWABC 24 secs [C] Catherine Kennedy, Nikki Newton, Debbie Armstrong, Tamsin Keevill, Tom Warner, Stewart Buxton, Michael Hawkins, Adam Feilding, Cox: Orla Flecker
O751.03UWABC 1[D] Evelyn Bowen, Sarah Knight, Lynne Mannolini, Kate Wall, Ben Rosser, Alex Harrison, Andrew Brown, Ian Clarke, Cox: Tiffany Brown
O851.01ANA[D] Jennifer Longman, Mary Cameron, Alec Monger, Wayne Wilson, Andrew Birnie, Laurie Cranston, Nancy Ralph, Emily Harrison, Cox: Kay Jansen